Biuro Usług Księgowych Małgorzata Tyska

Organizacja współpracy

Nasza praca to Państwa spokój i bezpieczeństwo

Podpisując z Państwem umowę przejmujemy pełną odpowiedzialność za zgodne z prawem prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń podatkowych. Profesjonalizm naszych usług potwierdza Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 26500/01 oraz stale podnoszone kwalifikacje, a ich bezpieczeństwo ? umowa ubezpieczenia OC.
Aby zoptymalizować współpracę w jak największym stopniu odciążając Klienta oraz zachować poufność i bezpieczeństwo danych, staramy się wdrożyć takie zasady współpracy, które umożliwią realizację tych celów.

Ogólne zasady współpracy

  • Bezwarunkowo zapewniamy prowadzenie Państwa spraw bezpośrednio przez osoby mające uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i odpowiednie kwalifikacje, bądź pod ich bezpośrednim nadzorem, co procentuje wysoką jakością świadczonych usług. 
  • Ewidencje księgowo ? podatkowe oraz dokumentację płacowo ? kadrową prowadzimy przy zastosowaniu oprogramowania zapewniającego bezpieczeństwo i poufność danych.
  • Dodatkową gwarancją Państwa bezpieczeństwa jest posiadane przez nas ubezpieczenie OC przedsiębiorców prowadzących księgi rachunkowe oraz ubezpieczenie dodatkowe w zakresie prowadzenia spraw podatkowych, pracowniczych, rozliczeń ZUS i PFRON.

Organizacja pracy Klient ? Biuro

W zależności od Państwa preferencji możliwych jest kilka modeli współpracy:

  1. obsługa księgowa prowadzona jest u nas w Biurze. W tym wariancie dostarczają Państwo dokumenty w wersji papierowej lub elektronicznej. Naturalnie możliwy jest także odbiór dokumentacji papierowej bezpośrednio przez nas od Państwa. Po zaksięgowaniu dokumentacja jest przechowywana w Biurze i udostępniana Państwu na życzenie w wersji papierowej lub elektronicznej.

  2. obsługa księgowa prowadzona jest w siedzibie Klienta i organizowana w całości przez nas. W tym wariancie Państwa dokumenty co do zasady nie opuszczają Państwa siedziby.

  3. obsługa księgowa prowadzona jest w siedzibie Klienta przez jego pracowników, a do nas należy nadzór merytoryczny (w tym szkolenia służb księgowych) i organizacyjny.  

Czytaj dalej

Zapraszamy 

Biuro Usług Księgowych Małgorzata Tyska